Фіналісти II Всеукраїнського фестивалю «Наука на сцені» поїдуть на міжнародне змагання до Португалії

ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» у рамках меморандуму про співпрацю з ГО «Центр розвитку обдарованості юнацтва» став співорганізатором проведення відбіркового етапу ІІ Всеукраїнського фестивалю «Наука на сцені» (http://sons-ua.com/). Захід відбувся днями в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна.

 «Наука на сцені» – це одна із найбільших міжнародних асоціацій учителів STEM-освіти під патронатом Європейської комісії, до якої долучилися освітяни 32 країн Європи, серед них і Україна. Це платформа для обміну досвідом та інноваційними ідеями, головне гасло якої: «Fromteachertoteachers» (“Від вчителя до вчителів”).

Основне завдання асоціації – зробити науку більш доступною для дітей і передати цей досвід від одного вчителя до іншого. Кожні два роки майже в усіх країнах – учасницях асоціації проводять фестивалі, на яких міжнародна комісія обирає десять найкращих проектів від педагогів.

Головна подія українського фестивалю – «Ярмарок педагогічних інновацій». Її відвідали близько дев’ятисот зацікавлених осіб, які мали можливість ознайомитися з цікавими творчими проектами учасників. Робота журі виявилась непростою, адже із представлених 43 проектів від 56 учасників необхідно було обрати 10 найкращих. що представлятимуть нашу країну восени 2019 року на Восьмому міжнародному фестивалі «ScienceonStage» в Португалії.

У роботі журі брали участь гості з Європи: професор Федеріко Аддреолетті (Італія), доктор Девід Фітонбі (Великобританія), мр. Льюіс Квінн (США), а також  науковці та викладачі із Харкова.

Фіналістами фестивалю стали:

 • Мельник Юлія (м. Мелітополь) – Упровадження STEM – освіти в рамках реалізації проекту «Фітокартина в кабінеті інформатики»;
 • Гризун Людмила, Пікалова Валентина (м. Харків) – проект «Хореографічна візуалізація алгоритмів пошуку»;
 • Челядіна Ю., Зозуля О., Косесник О. (Житомирська обл.) – проект «Живи яскраво»;
 • Андрєєва Тетяна, Антикуз Олена (Донецька обл.) – проект «Досліджуємо природу разом»;
 • Ковальова Олена (м. Краматорськ) – проект «Сенсорна інтеграція в математиці. Використання сенсорних аналізаторів на уроках математики при вивченні дробів»;
 • Годована Ніна (м.Харків) – Фізична лабораторія з електронного сміття
 • Годована Галина, Красновський Михайло (м. Харків) – проект «Сучасний підхід до позашкільної математичної освіти»;
 • Гайдідей Ірина, Василейко Марина (м. Харків) – проект «Різнокольорова хімія. Відкриття інтересу до науки у дітей»;
 • Голубенко Володимир (Полтавська обл.) – проект «Енергозбереження в школі та побуті – крок до майбутнього»;
 • Найдьон Наталія (Горішні плавні) – проект «Стеження за сонцем»;
 • Кравець Тетяна (м. Харків) – проект «Фізика з кишені»;
 • Батура Ю.(м. Суми) – проект «Моя таємнича книжечка з хімії».

Переможці представлятимуть нашу країну восени 2019 року на Восьмому міжнародному фестивалі «ScienceonStage» в Португалії. Отож побажаємо їм достойно представити українську освіту на міжнародному рівні, а головне повернутися додому з цікавими ідеями, планами і бажанням ділитися своїм досвідом із колегами, продовжувати створювати нові інноваційні проекти і запалювати своїм ентузіазмом нових учасників проекту «Наука на сцені» та мотивувати учнів обирати STEM-професії, які так необхідні для економічного розвитку нашої держави.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×