Стартував V Всеукраїнський турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність»

1 листопада 2018 р. у приміщенні Міністерства освіти і науки України відбулася урочиста церемонія відкриття V Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність», що проходила в онлайн-режимі.

З теплими напутніми словами до всіх присутніх звернулась Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України.

Юних знавців фінансової грамотності також привітали та побажали яскравих перемог: Яків Смолій, голова Національного банку України; Роберт Бонд, керівник проекту USAID «Трансформація фінансового сектору»; Олег Спірін, директор ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»; Андрій Оленчик, заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб; Анжела Кузнєцова, доктор економічних наук, професор, ректор ДВНЗ «Університет банківської справи» та Олена Костіна, керівник управління «ЮніорБанк».

Вікторія Бері зачитала вітального листа від народного депутата України, заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Дениса Дзензерського.

Модератор Тетяна Гірченко, професор ДВНЗ «Університет банківської справи», оголосила початок основної частини церемонії відкриття, під час якої відбувся відбір питань та команд-суперників для заочного двобою.

Необхідно зазначити, що серед переможців двобою за рейтингом оцінок буде визначено десять команд-переможців для півфінальної та фінальної гри. Уточнена дата проведення ігор – 03-04 грудня 2018 року, м. Київ.

Нагадуємо, що учасники заочного туру Всеукраїнського турніру готують презентаційні матеріали, що включають візитну картку команди (матеріали мають форму відео не більше 3 хвилин) та презентацію-відповіді на питання (презентація включає не більше 25 слайдів з використанням можливостей аудіо-та відеосупроводу і дотриманням вимог до створення презентації загальним звучанням до 15 хвилин). Компетентне журі оцінює зазначені матеріали (найвища оцінка – 200 балів): оцінка за візитну картку складає 25 % від загальної суми балів. Критерії оцінювання презентаційних матеріалів направляються членам журі, кожній команді на електронну адресу керівника команди.

Учасники змагань надсилають презентаційні матеріали до 25 листопада 2018 року на електронну платформу. Інструкції по роботі з електронною платформою будуть надіслані керівникам команди і членам журі на електронну адресу до 20 листопада 2018 року.

Щиро бажаємо всім учасникам V Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність» творчої плідної праці й вагомих яскравих перемог.

Запис відеотрансляції церемонії відкриття та процедури жеребкування можна переглянути за посиланням: https://www.facebook.com/UAMON/videos/347651566020873/

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×