На Волині завершився ХІV Всеукраїнський турнір юних економістів

У комунальному закладі «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради» Волинської області з 28 жовтня по 1 листопада 2018 р відбувся фінальний етап ХІV Всеукраїнського учнівського турніру юних економістів.

Організаційне та науково-методичне забезпечення проведення фінального етапу змагань здійснювали ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти.

За право здобути перемогу змагалися 16 команд з 11 областей України.

Юні знавці економіки ділилися набутим досвідом та знаннями з проблем теорії та практики господарської діяльності в економіці України та світу.

Високопрофесійне журі у складі науковців провідних закладів вищої освіти, учителів та методистів відзначило досить високий рівень підготовки учасників змагань.

За результатами турніру диплом І ступеня виборола Команда «Vista» комунального закладу «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області» у складі учнів 11 класу: Ігоря Костюка, Анни Коляди, Дениса Магдисюка, Анни Мороз та Анастасії Понурко.

Всі учасники Всеукраїнського турніру мали можливість отримати позитивні враження від прогулянок чарівним містом та відвідин музеїв Луцька.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×