Тренінг – семінар для вчителів міста Києва  

У Державній науковій установі «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з «Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання» НАПН України за підтримки Міністерства освіти і науки України  проведено тренінг-семінар для вчителів і керівників закладів загальної середньої освіти м. Київ з  теми: «Культура здорового харчування у змісті шкільної освіти: Проект «3 молочні продукти на день». Учасники заходу обговорили питання організації виховних заходів із учнями 6-7 класів щодо раціонального харчування та формування культури здорового харчування та підприємливості. Навчально-методичні матеріали для проведення  навчальних занять та виховних заходів для учнів 6-7 класів «Молоко та молочні продукти» підготовлено в рамках упровадження основ споживчої освіти, як інтегрованого міжпредметного компоненту, що спрямований на розвиток здоров’язбережувальної та підприємницької  компетентностей учнів.

Учасників семінару привітали Юрій Завалевський, перший заступник директора Інституту модернізації змісту освіти, Олена Дубовик, заступник директора ІМЗО, та Ольга Пінчук, заступник директора Інституту іформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. Вони висловили свою підтримку впровадженню нових навчально-методичних матеріалів та сучасних педагогічних практик.

Основні напрямки діяльності у рамках проекту «3 молочні продукти на день» та свою презентацією навчальних матеріалів «Молоко та молочні продукти» для 6-7 класів представила один з авторів курсу – Лариса Пужайчереда,  головний редактор журналу «Економіка в школах України».

Про використання матеріалів курсу «Здоров’я дитини – здорове харчування» для учнів 3-7 класів задля реалізації наскрізної змістової лінії «Здоров’я і безпека» та особливості користування активними посиланнями в навчальних програмах для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти, що розміщені на сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»,  розповіла Наталія Забуга, завідувач сектору ІМЗО.

Активний діалог відбувся під час виступів спеціалістів компаній «Пепсіко», «Данон», «Лакталіс» і Асоціації «Український клуб  аграрного бізнесу» щодо харчування як ключового фактору впливу на здоров’я людини, споживчого тестування та якісного вибору продуктів харчування.

Після семінару учасники відвідали завод «Агуша Україна» в м. Вишневе. Змістовна екскурсія  розвіяла окремі міфи щодо особливостей виробництва дитячої молочної продукції, ознайомила з високими стандартами європейської якості, що дотримуються на виробничих комплексах компанії «Пепсіко». Завершився захід дегустацією молочної продукції.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×