У Рівному змагаються юні хіміки з України, а також Мексики та Вірменії

Для участі у фінальному етапу ХХVI Всеукраїнського учнівського турніру юних хіміків, який сприяє створенню умов для реалізації та розвитку творчих здібностей школярів, формування в учнів інтересу до хімії, пошуку школярів, схильних до наукової діяльності, прибули 22 команди із різних регіонів України. Уперше до них долучилися ровесники з Мексики та Вірменії.

Юні знавці хімії з Волинської, Вінницької, Житомирської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Харківської, Хмельницької, Одеської областей, міст Гвадалахара та Єреван упродовж чотирьох днів змагатимуться ся за пальму першості, обмінюватимуться набутим досвідом і знаннями. А ще, звісно ж, зустрінуть нових друзів, отримають задоволення від ігор, які проводяться на базі комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» (директор Н. В. Сосюк).

Молоду еліту України та гостей турніру привітали Сидорук С. М., начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, Черній А. Л., ректор Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Черепіна Н. В., заступник голови оргкомітету, методист Інституту модернізації змісту освіти, Проц Д. І., голова журі, завідувач кафедри Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, доцент, кандидат хімічних наук, та Пивоваренко В. Г., експерт-консультант турніру, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор хімічних наук. Вони зазначили, що такі турніри є скарбницею молодих талантів і подякували керівникам, які підготували команди.

Учні комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» подарували учасникам турніру концертні номери і чудовий настрій і позитивні емоції.

До роботи в журі турніру запрошено 46 осіб, серед яких – професори, доценти, аспіранти, вчителі, студенти. Усі вони досвідчені й компетентні, і до слова, свого часу також пройшли випробування аналогічним змаганням.

Урочиста церемонія нагородження переможців турніру відбудеться у п’ятницю, 2 листопада.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×