На Херсонщині проведено семінар із питань упровадження «Фінансової грамотності»

У комунальному вищому навчальному закладі «Херсонська академія неперервної освіти»  відбувся обласний науково-практичний семінар для вчителів, які викладають курс «Фінансова грамотність», вчителів економіки та методистів з теми «Фінансова грамотність як запорука соціальної безпеки». До участі в заході також долучилися співробітники Херсонського відділу обслуговування громадян №1 Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області. Вони провели практичне заняття з теми «Державна і приватна пенсії», під час якого присутні отримали актуальну інформацію про хід пенсійної реформи в Україні та методичні рекомендації щодо вивчення даної теми в курсі «Фінансова грамотність».

Зоя Володимирівна Філончук, координатор експериментальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії й методики викладання навчальних дисциплін КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», у своєму виступі детально зупинилася на методичних аспектах упровадження фінансової грамотності на коригувальному етапі дослідно-експериментальної роботи з теми «Науково-методичні засади впровадження фінансової грамотності в навчально-виховний процес навчальних закладів».

Учасники семінару відвідали Херсонський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України. Лекційно-практичне заняття, проведене співробітниками центру, показало, що експертні дослідження фінансово-економічних злочинів потребують спеціальних знань та використання сучасних методів криміналістики і судової експертизи. Особливий інтерес у слухачів викликала тема «Елементи захисту сучасної гривні та можливості її підробки».

Під час семінару Ірина Семенівна Гнесюк, учитель економіки Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ст. – ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради, поділилась власним досвідом роботи з питання «Формування економічних компетенцій учнів у процесі вивчення курсу «Фінансова грамотність».

Завершився семінар проведенням «круглого столу» з теми «Фінансова грамотність як запорука соціальної безпеки», під час якого обговорювалися питання, пов’язані як з подальшим  впровадження курсу, так і з реалізацією наскрізної змістової лінії «Фінансова грамотність та підприємливість» у сучасній шкільній освіті.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×