Стартує відбірковий етап  ІІ Всеукраїнського фестивалю “Наука на сцені”

ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» у рамках меморандуму про співпрацю з ГО «Центр розвитку обдарованості юнацтва» інформує, що 26-27 жовтня 2018 року в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна пройде ІІ Всеукраїнський фестиваль «НАУКА НА СЦЕНІ» (відбірковий етап), переможці якого будуть представляти нашу країну восени 2019 року на Восьмому міжнародному фестивалі «Science on Stage» в Португалії. Цьогоріч у фестивалі–конкурсі візьмуть участь 72 учасника із 29 населених пунктів України (http://sons-ua.com/ ).

«Наука на сцені» – це одна із найбільших міжнародних асоціацій учителів STEM-освіти. Це платформа для обміну інноваційними ідеями, головне гасло якої: «From teachers to teachers» (від вчителів для вчителів).

Основна ідея проекту – ознайомлення з передовим міжнародним досвідом учителів з предметів природничо-математичного циклу: фізика, математика, біологія, екологія, хімія, інформатика, інженерно-технічні дисципліни та природознавство; обмін найбільш вдалими і практично застосовуваними ідеями, інноваціями та методами навчання для поліпшення викладання природничо-математичного циклу та мотивації учнів обирати STEM-професії.

Основні напрями тем проектів:

Наука для найменших: проекти природничо-наукового напрямку для дітей дошкільного віку та початкової школи.

Наука та навколишній світ: проекти, в яких застосовують науку для дослідження навколишнього середовища, здоров’я людини та сталого розвитку.

Інформація та технології зв’язку в природничій освіті: проекти, які застосовують IT у класі.

Інклюзивна наука: проекти, які стосуються соціо-економічної, гендерної та культурної рівності.

Співпраця у STEM-викладанні: проекти, які розвинуто в співпраці школи, виробництва та університетів.

Наука задешево: прості експерименти/досліди, які доступні кожному вчителю та не потребують додаткового фінансування.

Всі учасники представлять свої проекти та експерименти для оцінювання та відбору міжнародним журі у наступних формах-категоріях: на стендах виставки-ярмарку, що є головним елементом фестивалю; на студіях (інтерактивні практичні студії) або влаштовують спектакль на сцені (демонстрація-вистава або лекція з експериментами на сцені).

У роботі журі братимуть участь гості з Європи: професор Федеріко Аддреолетті (Італія), доктор Девід Фітонбі (Великобританія), мр. Льюіс Квінн (США), а також  науковці та викладачі Харкова.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×