На базі Хмельницького ОІППО відбулися урочисті заходи з нагоди завершення Року німецької мови в Україні

2017-2018 навчальний  рік було оголошено в Україні роком вивчення німецької мови. Впродовж року у всіх навчальних закладах країни відбулися заходи щодо її популяризації.

За словами Лілії Гриневич, німецька мова є другою за обсягом вивчення в українських школах після англійської мови, а 52 % школярів обирають її для вивчення як другу іноземну. Німеччина також посідає друге місце після Польщі за кількістю обмінів студентами з Україною.

Тому символічно, що саме 26 вересня 2018 року – в день європейських мов,  в стінах Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулась значуща подія, присвячена завершенню Року німецької мови в Україні та старту Року французької мови. Участь у заході взяли кращі вчителі німецької та французької мов з усієї області. Готувались до свята ретельно та заздалегідь. Програма заходу, крім підведення підсумків, передбачала перегляд мюзиклу німецькою мовою у постановці учнів 6 класу Хмельницької СЗОШ №6 та ярмарок-продаж традиційної німецької випічки. Учасники заходу у своїх виступах підсумували, що  знання німецької мови та культури загалом відкривають нові духовні горизонти для  підростаючого покоління.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×