У закладах освіти проведуть Всеукраїнський урок доброти

У рамках відзначення Всесвітнього дня тварин 4 жовтня 2018 року  планується проведення у закладах освіти «Всеукраїнського уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» (лист Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України від 24.09.2018 № 2.2-2526).

Матеріали для проведення заходів викладені у методичному посібнику «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», який можна завантажити за посиланням (goo.gl/kTBoVP), який схвалено до використання у закладах загальної середньої освіти науково-методичною комісією з проблем виховання дітей та учнівської молоді МОН України (лист від 02.07. 2018 № 22.1/12-Г-454).

Проведення заходів, присвячених Всесвітньому дню тварин, ініціює благодійна організація «БФ «Щаслива лапа». За результатами проведення відповідних уроків Національним Реєстром Рекордів України буде зафіксовано рекорд України – «Наймасовіший урок добра в закладах освіти, проведений впродовж дня».

Навчальні заклади, що бажають взяти участь у встановлені рекорду та отримати сертифікат учасника, мають зареєструватись до 27.09.2018 за посиланням: goo.gl/odfiLy та заповнити заявку учасника. Фотозвіти про проведення уроків потрібно надсилати до 05.10.2018 на електронну адресу: bioetika@happypaw.ua

Ілюстрація взята з події на FB

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×