Стартувала реєстрація на участь у соціальній програмі «HealthySchools» 

Із 17 вересня по 8 жовтня 2018 року заклади загальної середньої освіти України можуть зареєструватися у програмі «HealthySchools: заради здорових і радісних школярів».

Це унікальна соціальна програма, яка реалізується  Центром «Розвиток КСВ» за підтримки Mondel ēz International Foundation. В нашій країні інформаційну підтримку програмі надає ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Цьогоріч програма «HealthySchools» стартувала вже в 10 країнах світу. В Україні вона розпочне роботу в другій половині жовтня більше як у 500 школах із залученням 17500 дітей. Розрахована програма на три роки. Вона має сприяти розвитку здорового раціонального харчування через популяризацію здорового способу життя, фізичних активностей та свідомого ставлення до власного здоров’я.

Окрім того, завдяки «HealthySchools» буде реалізовуватися концепція «здорового дизайну» рекреацій та приміщень, де перебувають і харчуються діти, заклади загальної середньої освіти отримають можливість оновити обладнання STEM-лабораторій тощо.

Детальну інформацію щодо умов участі у програмі можна отримати за посиланням на сайті www.healthy-schools.org.ua

 

*HealthySchools: транслітерація «Хелсіскулз», переклад – «Здорові школи»

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×