Юні буковинці взяли участь у Міжнародній олімпіаді з румунської мови та  святкуванні Дня Румунської Мови

 

На запрошення Шкільного Інспекторату  міста Констанца учні Чернівецької області взяли участь у святкуванні Дня Румунської мови, який відбувся в культурному центрі міста.

Окрім того, на запрошення Міністерства освіти Румунії з 1 по 5 вересня шестеро буковинських школярів стали учасниками Міжнародної олімпіади з румунської мови. У поїздці їх супроводжувала керівник команди Лілія Говорнян, методист науково-методичного центру суспільно-гуманітарних дисциплін Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області. Загалом до змагання долучилися 58 учнів трьох вікових категорій із Румунії, Кіпру, України, Молдови та Катару. Темою цьогорічної олімпіади була «Дружба».

Усі діти дуже добре справилися з олімпіадними завданнями, за що були відзначені дипломами, а також книгами та цінними подарунками від спонсорів.

Після завершення змагань школярі мали змогу відпочивати на березі Чорного моря. Організатори олімпіади підготували для учасників також екскурсії містом Констанца,  культурні вечори, а також відвідування Музею природних наук, дельфінарію, парку розваг.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×