Сервіс YouFootball об’єднує молодих футболістів України

 

Українська IT-компанія створила спеціальний безкоштовний сервіс YouFootball, головна мета якого – залучення молоді до гри у футбол; сприяння в організації команд і матчів, налагодження комунікації між футболістами-аматорами. Презентація проекту.

Для приєднання до сервісу необхідно завантажити мобільний додаток YouFootball на свій смартфон в App Store чи Google Market. Додаток дозволяє створювати матчі та турніри у зручний час, шукати та запрошувати гравців необхідного рівня, безкоштовно додавати поля у вашому місті та навчальному закладі. Гнучка пошукова система дозволяє знаходити найкращі поля для гри. Користувач сервісу матиме змогу підтвердити свою участь у матчі та обговорити деталі у власному чаті YouFootball, поділитися враженнями про матчі й опублікувати його результати у Facebook, стежити за новинами, анонсами майбутніх зустрічей, а також переглядати і завантажувати фото- і відеоматеріали ігор.

Новий сервіс – це фактично футбольна соціальна мережа, на головній сторінці якої будуть розміщені анонси запланованих матчів, стати учасником яких може кожен бажаючий. Крім того, YouFootball відкриває перспективи перед футболістами з хорошими рейтингами і показниками розвитку. Крім звичайних користувачів, їх успіхи  матимуть змогу переглядати тренери професійних і напівпрофесійних клубів. Користувач додатку за свою активність отримує ФутБали і може обміняти їх на різноманітні призи від спосорів.

Футбольні поля може додати будь-хто та будь-де. Але автори YouFootball вважають за краще, коли дані вносять власники полів і закликають навчальні заклади приєднуватись до сервісу, вносити актуальні дані про футбольні поля, фото, телефони для зв’язку та залучати учнів та студентів до гри. В планах сервісу відзначати найактивніші навчальні заклади і надати їм допомогу з будівництва чи ремонту футбольних полів. Головним чинником у відборі буде активність на цьому полі, виконання завдань YouFootball (жонглювання та утримання м’яча та інш.) Це ще більше згуртує учнів і студентів для досягнення мети. Досвід останнього чемпіонату Європи показує,що нікому невідома раніше збірна Ісландії змогла досягти високих результатів тільки завдяки налагодженому процесу підготовки гравців, починаючи зі школи та інституту. Саме це є основна мета авторів сервісу YouFootball в Україні.

Детальніше на веб-сайті: YouFootball

Контакти для зв’язку:

 support@you-football.com тел. +38 073 116 14 02

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×