Дні єврейської культури на Буковині

 

Із 5 по 12 серпня 2018 на Буковині за ініціативи  спів-президента Асоціації єврейських організацій і громад України Йосифа Зісельса та міжнародних єврейських організацій у приміщені Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича проходять Дні єврейської культури.

«У зазначених заходах взяли участь представники Комітету Верховної Ради з питань культури й духовності, Чернівецької обласної державної адміністрації,  Чернівецької обласної та міської рад, Міністерства культури України, керівники єврейських громадських організацій.

Ключовою подією Днів єврейської культури  стало проведення з 6 по 9 серпня Пам’ятної міжнародної конференції з мови та культури їдиш (до 110-ї річниці історичної Чернівецької конференції з мови та культури їдиш), до участі в якій долучилися науковці з мови й культури їдиш із 11 країн світу, зокрема, США, Канади, Великобританії, Данії, Польщі,  Ізраїлю, Франції, Литви»,- розповіла про перебіг події Тетяна Пилипенко, начальник відділу міжнародного співробітництва, наукового та навчально-методичного забезпечення освітніх потреб національних меншин Інституту модернізації змісту освіти, яка розповіла присутнім про забезпечення освітніх потреб представників єврейської національної меншини в Україні.

У рамках Днів єврейської культури проведено також фестиваль єврейського кіно, низку виставок, зокрема, сучасних видань з юдаїки,творів єврейських художників Буковини, друкованих стародруків  мовою їдиш.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×