Юні фізики завоювали срібні медалі на 31 Міжнародному турнірі в Пекіні

 

Міжнародний турнір юних фізиків (International Young Physicists ‘Tournament – IYPT) проходить щорічно, починаючи з 1988 року, в різних країнах світу. У ньому беруть участь школярі старших класів, змагаючись в умінні розв’язувати складні дослідницькі проблеми і відстоювати свої рішення в наукових дискусіях. Усі етапи змагань IYPT відбуваються виключно англійською мовою.

Нещодавно команда учнів Харківського ліцею №161 «Імпульс» повернулася з Китаю, де у дуже напруженій боротьбі завоювала срібні медалі на 31-му Міжнародному турнірі юних фізиків, який відбувся в Пекіні (Китайська Народна Республіка) у липні 2018 року.

До складу команди України увійшли Світлана Грінченко, Ілля Хорошко, Володимир Мащиць і Григорій Овчаренко, які отримали право участі у Міжнародному турнірі, виборовши диплом першого ступеня на фінальному етапі Всеукраїнського турніру юних фізиків. Керівниками команди були: Майзеліс Захар Олександрович, старший науковий співробітник Інституту радіофізики та електроніки імені О. Я. Усикова Національної академії наук України, кандидат фізико-математичних наук, та Зайцева Ольга Юріївна, студентка Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Цього року харків’яни завоювали 9-е місце серед 29 команд країн світу, поліпшивши свій результат позаминулого року.

Ця перемога є дуже бажаною, а нагорода дуже престижною і важливою з огляду успішного завершення багаторічної і дуже напруженої праці учнів, учителів, науковців, методистів. Значну та різнопланову допомогу щодо підготовки команди України та забезпечення успішної участі у змаганнях надав Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, колектив та керівництво якого всіляко сприяє розвитку роботи з обдарованою учнівською та студентською молоддю, зокрема проведенню учнівських та студентських турнірів та олімпіад з фізики.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×