Друга літня школа «Smart Kids – 2018»

У червні Одещина гостинно приймала учасників Другої літньої школи Smart  Kids, що проходила в рамках дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kids)». Взяти участь у роботі школи виявили бажання близько 50 педагогічних працівників з усієї України.

Головними організаторами заходу були  Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти»,  Інститут інформаційних технологій та засобів навчання НАПН України за підтримки провідних IT-компаній – ініціаторів та партнерів проекту – ТОВ «Видавництво «Розумники», ТОВ «НАВІГАТОР КОРПОРЕЙШН», Intel, Microsoft та Epson.

П’ятиденний тренінг мав за  мету навчити педагогічних працівників використовувати сучасні електронні освітні ігрові ресурси для формування індивідуальної траєкторії розвитку учня, ознайомити їх з кращими практиками використання інформаційних технологій в освітньому процесі, підвищити інформаційно-цифрову компетентність.

У рамках Другої літньої школи Smart  Kids передбачалися практикуми з використання мультимедійного обладнання та електронних освітніх ігрових ресурсів у початковій школі, користування оновленим «Особистим кабінетом вчителя» та «Електронним журналом учителя», створення інтерактивних завдань для мультимедійної дошки тощо. Цікавим був майстер-клас із застосування роздаткових дидактичних матеріалів на магнітній основі, де учасники заходу дізналися багато цікавого та корисного, як, наприклад,  можна розвивати навички читання та усного рахунку за допомогою настільних ігор «Читака» та «33 і 3 бобри».

У ході заходу педагоги обмінялися своїми думками та враженнями, а на завершення  висловили переконання, що Літня школа Smart Kids сприятиме створенню Нової української школи та впровадженню Державного стандарту початкової освіти.

Після завершення тренінгу слухачі отримали сертифікати.

 

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×