Відбувся конкурс наукових працівників ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»

Відповідно до чинного законодавства України в Державній науковій установі «Інститут модернізації змісту освіти» вдруге відбувся конкурс на заміщення вакантних посад наукових працівників Інституту.

Конкурс було оголошено на 15 посад. Кваліфікаційні вимоги до претендентів були розміщені на офіційній web-сторінці Інституту (https://imzo.gov.ua/) в розділі «Вакансії». До участі у конкурсі подано 16 заяв. Документи претендентів детально вивчені членами Конкурсної комісії під головуванням заступника директора Інституту Сафонова Юрія Миколайовича. Всі претенденти були допущенні до участі в конкурсі, втім один претендент зняв свою кандидатуру, тому конкурс на цю посаду не відбувся.

Голосування по кандидатам здійснювалось на засіданні Вченої ради Інституту 26 червня 2018 року. Безпосередньо до процедури таємного голосування з кожним претендентом проведено співбесіду. Членів Вченої ради цікавило питання перспектив наукового саморозвитку претендентів, представлення результатів наукових  досліджень на сторінках фахових видань України та зарубіжжя, участі у міжнародних проектах тощо. Варто відзначити жваву дискусію щодо кандидатур на посаду заступника начальника відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту професійної освіти.

З повним переліком переможців конкурсу на заміщення вакантних посад наукових працівників ДНУ «Інститут модернізації можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/file/d/19XVWrugL5t2x03rvtoIMDqr3g_GjMrQm/view

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×