Представники Інституту модернізації змісту освіти долучились до мережі eSkills, яка працює в рамках ініціативи ЄС “Східне партнерство”

11-12 червня у м. Рига, Латвійська Республіка, відбулася робоча зустріч учасників мережі eSkills, яка працює в рамках ініціативи ЄС “Східне партнерство”. Україну представляли працівники Інституту модернізації змісту освіти: заступник директора Світлана Литвинова та науковий співробітник Оксана Мельник.

Насичена програма двох днів дала можливість переконатись, що в таких країнах як Молдова (проект з робототехніки), Грузія (проект eskills в ПТО) і Україна (проект eskills вчителів) – це спільні питання, що стосуються цифрових навичок у середній і професійно-технічній освіті. У заході взяли участь: Shaqe Mejlumyan (Национальный координатор HDM), Māra Jākobsone (Вице-президент LIKTA), Vassilis Kopanas (DG CONNECT, European Commission) та інші. Експертами виступили Rauf Jabarov (Азербайджан) та Alessandro Broipito (ETF). Сторони домовилися про співпрацю в цій сфері.

Представники з Білорусії презентували проект щодо створення платформи для професійного розвитку ІТ-спеціалістів, із Латвії – проект щодо розвитку eskills у сфері продажу товарів.  Досвід інших країн та напрацювання українських фахівців буде впроваджено у сфері вітчизняної освіти. Це були перші кроки в опануванні міжнародної співпраці. Вчимося і працюємо далі.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×