Представники Інституту модернізації змісту освіти долучились до мережі eSkills, яка працює в рамках ініціативи ЄС “Східне партнерство”

11-12 червня у м. Рига, Латвійська Республіка, відбулася робоча зустріч учасників мережі eSkills, яка працює в рамках ініціативи ЄС “Східне партнерство”. Україну представляли працівники Інституту модернізації змісту освіти: заступник директора Світлана Литвинова та науковий співробітник Оксана Мельник.

Насичена програма двох днів дала можливість переконатись, що в таких країнах як Молдова (проект з робототехніки), Грузія (проект eskills в ПТО) і Україна (проект eskills вчителів) – це спільні питання, що стосуються цифрових навичок у середній і професійно-технічній освіті. У заході взяли участь: Shaqe Mejlumyan (Национальный координатор HDM), Māra Jākobsone (Вице-президент LIKTA), Vassilis Kopanas (DG CONNECT, European Commission) та інші. Експертами виступили Rauf Jabarov (Азербайджан) та Alessandro Broipito (ETF). Сторони домовилися про співпрацю в цій сфері.

Представники з Білорусії презентували проект щодо створення платформи для професійного розвитку ІТ-спеціалістів, із Латвії – проект щодо розвитку eskills у сфері продажу товарів.  Досвід інших країн та напрацювання українських фахівців буде впроваджено у сфері вітчизняної освіти. Це були перші кроки в опануванні міжнародної співпраці. Вчимося і працюємо далі.

Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×