До уваги відповідальних за замовлення підручників  для учнів 5 та 10 класів !

Шановні колеги ! Повідомляємо, що  13 червня  2018 року о 18.00 закривається функція системи «ДІСО» щодо замовлення підручників для закладів освіти й відкривається – для районних та міських органів управління освітою.

14 і 15 червня 2018 року місцеві  органи управління освітою востаннє перевіряють замовлення шкіл та ПТНЗ, роздруковують із системи узагальнене замовлення, візують і направляють їх до обласних управлінь (департаментів) освіти.

Зважаючи на те, що деякі заклади освіти направляли по 2-3 листи щодо скасування замовлення, просимо не формувати узагальнений звіт, поки не переконаєтеся, що всі заклади освіти розмістили в системі “ДІСО” остаточно вивірені замовлення. Це гарантуватиме, що жоден заклад освіти не залишиться без підручників.

18 і 19 червня обласні управління (департаменти) освіти  роздруковують із системи узагальнене замовлення, візують їх і відправляють до Інституту модернізації змісту освіти.

У зв‘язку з продовженням термінів для шкіл, щиро просимо спрацювати оперативно й своєчасно надіслати узагальнене замовлення в електронному та паперовому варіантах.

Сподіваємося на розуміння й дякуємо за злагоджену співпрацю.

З повагою, Інститут модернізації змісту освіти

Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×