Діти, які постраждали внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, потребують особливої уваги

 

Начальник відділу психологічного супроводу та соціально-педагогічної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Ольга Флярковська взяла участь в засіданні робочої групи з питань розроблення нормативно-правових актів та методичної бази у сфері соціального захисту дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів. Захід відбувся у Міністерстві соціальної політики України.

Із вступним словом до присутніх звернулася О. Чуркіна, заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції, та народний депутат України Ю. Павленко.

Під час засідання було проаналізовано законодавчі ініціативи, зареєстровані у Верховній Раді України, щодо надання додаткових соціальних гарантій дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, обговорено проблемні питання, що виникають у процесі виявлення дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, надання їм відповідного статусу, оцінки та визначення потреб дітей цієї категорії, у тому числі в послугах (освітніх, медичних, соціальних, реабілітаційних тощо).

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×