Діти, які постраждали внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, потребують особливої уваги

 

Начальник відділу психологічного супроводу та соціально-педагогічної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Ольга Флярковська взяла участь в засіданні робочої групи з питань розроблення нормативно-правових актів та методичної бази у сфері соціального захисту дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів. Захід відбувся у Міністерстві соціальної політики України.

Із вступним словом до присутніх звернулася О. Чуркіна, заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції, та народний депутат України Ю. Павленко.

Під час засідання було проаналізовано законодавчі ініціативи, зареєстровані у Верховній Раді України, щодо надання додаткових соціальних гарантій дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, обговорено проблемні питання, що виникають у процесі виявлення дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, надання їм відповідного статусу, оцінки та визначення потреб дітей цієї категорії, у тому числі в послугах (освітніх, медичних, соціальних, реабілітаційних тощо).

Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×