Переможці Всеукраїнського учнівського літературно-мистецького конкурсу «Стежками Каменяра» отримали заслужені нагороди

 

Днями площа Івана Франка у Києві стала місцем урочистого дійства: тут, біля погруддя видатного сина України, поета й письменника, вченого, мислителя й громадського діяча, відбулося нагородження переможців Всеукраїнського учнівського літературно-мистецького конкурсу «Стежками Каменяра».

Нагадаємо, що престижне творче змагання проводилося в Україні вперше. Його засновками виступили Міжнародний фонд Івана Франка, Міністерство освіти і науки України та ГО «Львівське товариство» у Києві. На розгляд професійного журі надіслали свої роботи 1811 школярів із усіх куточків України. Учні двох вікових категорій – 6-11 та 12-16 років, змагалися у чотирьох номінаціях – «Проза», «Поезія», «Драматургія» та «Найкраща ілюстрація до творів Івана Франка». Проте найвищої оцінки журі удостоєні роботи лише восьми учасників змагання, а троє отримали окремі нагороди від онука Івана Франка Ролана. Разом зі своїми наставниками  вони були запрошені на урочистості до столиці. Це семикласниця Марія Морозан із м. Кілія Одеської області, десятикласниця Андріана Гузелик з м. Теребовля, що на Тернопільщині, Маргарита Усенко, учениця 5 класу із Сум, Анастасія Дорошенко, десятикласниця з м. Прилуки Чернігівської обл., Анна Бадира з м. Ковель, Вікторія Яненко, дев‘ятикласниця з м. Кременчук, Аліна Кодрин, учениця 5 класу з м. Долина (Івано-Франківська область) та Ольга Головатюк із с. Шпитьки, що на Київщині.

Учасників урочистого нагородження переможців конкурсу привітали Ролан Франко, онук поета та  голова правління Міжнародного Фонду Івана Франка, Тамара Смовженко, член правління Фонду та голова правління Львівського товариства у Києві, Неля Михайловська, начальник відділу ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

«Талановита учнівська молодь продемонструвала на найвищому рівні свій творчий потенціал та глибокі знання літературного доробку Івана Франка.. Сподіваємося, що у наступного року ми побачимо ще більше прекрасних робіт наших дітей, які відкриють для себе творчість Великого Каменяра , занурившись при цьому у світ прекрасного й незвіданого»,- наголосила Неля Анатоліївна.

Учнів-переможців змагання нагородили цінними подарунками й сертифікатами. Окремі нагороди від Роланда Франка отримала  Надія Касянчук з м. Тернопіль за поезію “Рядками нічної метушні”,  Максим Чухліб зі Львова за прозу “Син народу, що вгору йде!”  та  Дмитро Зіньківський із с. Зориківка, що на Луганщині,  за  творчу роботу “Непоборимий син землі!”.

Учителі, які підготували учнів-переможців змагання, відзначені грамотами, а члени журі – подяками Інституту модернізації змісту освіти.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×