Всеукраїнська олімпіада з радіоелектроніки

 

VIII Всеукраїнська олімпіада з радіоелектроніки серед студентів закладів вищої освіти, що готують молодших спеціалістів, зібрала в стінах Вінницького технічного коледжу 15 команд із навчальних закладів 10 областей України.  Координаторами змагання, яке мало назвати кращих із кращих майбутніх фахівців із радіоелектроніки, виступили Спілка голів обласних Рад директорів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації України та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Учасники олімпіади мали можливість продемонструвати креативний та нестандартний підхід у вирішенні поставлених задач у таких конкурсах:  творчому, теоретичному, з конструювання та технології виготовлення радіоелектронного пристрою, з проектування друкованого вузла з використанням САПР.

Загальнокомандні місця VIІI Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки розподілились таким чином:

І місце посіла команда Вінницького технічного коледжу у складі Грабчака Назарія, Кошлай Володимира (керівник – Ткачук Василь Миколайович);

ІІ місце виборола команда  Економічного коледжу Дніпровського державного технічного університету та Криворізького коледжу Національного авіаційного університету у складі Єрмоленка Максима (ЕК ДДТУ), Свириденка Віктора (ККНАУ) (керівники – Ітякін Олександр Сергійович (ЕК ДДТУ) та Рудий Сергій (ККНАУ));

ІІІ місце журі віддало команді Черкаського державного бізнес-коледжу у складі Погорілого Олександра, Вакуленка Дмитра (керівник – Бурмістров Сергій Владиславович).

У рамках олімпіади учасники та їх керівники відвідали «Інтерактивний музей науки» та найкращий і найбільший у Європі світломузичний фонтан на Набережній «ROSHEN».

Суттєву підтримку в проведенні змагання надали ТОВ «ПромАвтоматика-Вінниця», ТОВ «PARKAUDIO-II», ТОВ «Техноплюс PRO», а також науково-технічний журнал «CHIPNEWS Украина. Инженерная микроэлектроника» та журнал «РАДИОАМАТОР».

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×