Успішно завершився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління»

 

Днями на базі кафедри менеджменту факультету менеджменту та маркетингу КПІ ім. Ігоря Сікорського було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління».

Інформаційно-методичну допомогу у проведенні Олімпіади здійснювала ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Відкрив Олімпіаду з вітальним словом та побажанням успіхів Киричок Петро Олексійович, професор, проректор з науково-педагогічної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Змагання серед учасників Олімпіади було проведено у 2 тури з використанням програмних продуктів: І-й – комп’ютерне тестування; ІІ-й – виконання розрахунково-аналітичних завдань, що надало можливість миттєвого фіксування результатів (учасники відразу бачили результати своїх відповідей та звіти по них) та прозорості проведення Олімпіади, що забезпечило швидке визначення переможців.

В рамках Олімпіади проведено Всеукраїнський круглий стіл «Стратегічний розвиток України: проблеми та перспективи», участь у якому взяли члени журі та супроводжуючі учасників змагань.

За підсумками Олімпіади І місце посіла Білокриницька Крістіна Василівна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка); ІІ місце поділили – Загорулько Богдана Олегівна (Сумський національний аграрний університет) та Костіна Юлія Олександрівна (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»); ІІІ місце у Шевчук Ірини Андріївни (Національний університет біоресурсів і природокористування України), Гафтуняк Марії Іванівни (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського») та Ахвердієвої Ельвіни Ельманкизи (Національний транспортний університет).

Переможці нагороджені дипломами І-ІІІ ступенів, а всі учасники отримали грамоти та подарунки.

Супровід проведення Олімпіади відбувався із залученням значної кількості волонтерів, студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського, які забезпечили інформаційну підтримку ходу проведення основних заходів Олімпіади та її культурної програми.

Олімпіаду проведено на високому організаційному та представницькому рівні. Оргкомітет забезпечив науково-культурну програму. Учасники змагань відвідали Науково-технічну бібліотеку ім. Г.І. Денисенка та Політехнічний музей.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×