Всеукраїнська олімпіада юних фахівців з ресторанного обслуговування

 

 

Днями на базі Коледжу ресторанного господарства Національного університету харчових технологій було проведено ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Ресторанне обслуговування» серед студентів закладів освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста.

За перемогу змагалися 17 учасників із 9 навчальних закладів.

Із словами привітання та побажанням успіхів звернулася Марія Оніщенко, методист відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту професійної освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Майбутні фахівців із ресторанного справи мали можливість проявити себе у таких номінаціях: «За нестандартне мислення», «За високий рівень знань ресторанного сервісу», «За творчий підхід у вирішенні завдань», «За креативні ідеї» та «За інноваційний підхід у створенні бенкетного меню та алгоритму проведення бенкету».

Голова журі, Наталія Бондар, доцент кафедри готельно-ресторанної справи НУХТ, відзначила високий рівень знань з теоретичної та практичної підготовки усіх учасників олімпіади. З’ясувалося що серед переможців обласного етапу вже є студенти, які вступили для подальшого навчання до Національного університету харчових технологій на ІІІ курс, зокрема студентка Коледжу ресторанного господарства Вознюк Кароліна, яка посіла друге місце у заключному етапі.

Фахове журі, до складу якого входили викладачі університетів та коледжів відповідного напрямку, високо оцінили знання учасників олімпіади і назвали переможців:

І місце – Ольга Заяць, студентка Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ;

ІІ місце – Кароліна Вознюк, представниця Коледжу ресторанного господарства НУХТ;

ІІІ місце – Ольга Ковтун, учасниця від Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ.

Усі учасники олімпіади нагороджені грамотами та солодкими подарунками, переможці відзначені дипломами та кубками.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×