Уперше змагалися майбутні фахівці легкої промисловості України

 

Київський коледж легкої промисловості виступив із чудовою ініціативою: для розвитку професійних компетентностей майбутніх фахівців, стимулювання їх творчої праці, підвищення престижності спеціальності, а також обміну професійним досвідом між навчальними закладами зі спеціальних дисциплін легкої промисловості, організувати Всеукраїнський конкурс за спеціальністю «Технології легкої промисловості» (спеціалізація «Швейне виробництво»).

«Всеукраїнський етап змагання проводився на базі даного навчального закладу для студентів третього та четвертого курсів, які мають достатній рівень підготовки, знання сучасних тенденцій розвитку виробництва. Майбутні фахівці отримали неоціненний досвід участі у турнірі такого високого рівня.

Хочу підкреслити, що започаткування цього конкурсу є потребою часу, який вимагає ефективного розвитку вітчизняної легкої промисловості»,- розповіла Марія Оніщенко, методист відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту професійної освіти Інституту модернізації і змісту освіти

Під час виконання конкурсних завдань студенти продемонстрували інноваційний підхід до розв’язання практичних задач та вирішення проблемних ситуацій із основних дисциплін професійного спрямування, якісне виконання графічної частини, використання комп’ютерних програм, творчий підхід до виготовлення виробу.

У підсумку змагання фахове журі назвало переможців. Ними стали:  Кругляк Анастасія (Київський коледж легкої промисловості) – вона посіла перше місце;  Антонюк Анастасія (Технічний коледж Луцького національного технічного університету) та Кривушко Надія (Чернівецький коледж дизайну та економіки) – розділили друге місце; третіми стали Безпала Ольга (Київський коледж легкої промисловості) та Чабан Юлія (Чернівецький коледж дизайну та економіки).

Всі учасники конкурсу отримали грамоти, а переможці дипломи Інституту модернізації і змісту освіти та призи від спонсорів. Зокрема, підприємство з продажу товарів для швейного виробництва «Людмила» надало переможцям три сертифікати на закупівлю тканин на суму 1000 грн.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×