Переможців студентської олімпіади зі спеціальності «Туризм» нагородили поїздкою до Туреччини

 

У Національному університеті харчових технологій на високому організаційному та представницькому рівні відбувся ІІ етап  Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Туризм». Інформаційно – методичну допомогу  у проведенні змагання здійснював Інститут модернізації змісту освіти.

За перемогу змагалися 105 учасників із 47 закладів вищої освіти, що готують фахівців для туристичної сфери.  Студентів привітали   проректор  із науково  – педагогічної та виховної роботи Лариса  Арсеньєва, декан факультету готельно – ресторанного та туристичного бізнесу Віктор Доценко, завідувач кафедри туристичного та готельного бізнесу Дарія Басюк, директор департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Віталіна Мартиновська, а також  Сергій Прядко, директор круїзної компанії «INFLOT –  Україна», Анна Медвєдєва, директор управління по роботі з  персоналом готелю Hilton Kyiv, Єркан Чавуш, генеральний директор  туристичного оператора  «Calypso  tour.  ua».

Олімпіада проводилася для  2-х груп учасників: студентів, підготовка яких  здійснюється за освітньо-професійними програмами першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.  Майбутні фахівці туристичної галузі демонстрували фаховому журі , до складу якого увійшли провідні вчені та керівники туристичних підприємств України, рівень своєї теоретичної та практичної підготовки.

Знання учасників змагання були гідно оцінені. На підставі рішення журі переможцями олімпіади стали:

серед студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти:

І місце – Анна Арутюнян ( Національний університет харчових технологій);

ІІ місце – Надія Проскурова (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича) та Христина Шкафаровська (Тернопільський національний економічний університет);

ІІІ місце – Зоряна Заяць (Національний університет водного господарства та природокористування); Олександра Малачли (Одеський національний економічний університет) та  Сергій Петренко (Черкаський державний технологічний університет);

серед студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти:

І місце – Євген Полозенко (Харківський торговельно-економічний інститут КНТЕУ);

ІІ місце – Галина Петько (Національний університет «Львівська політехніка») та Ганна Колісниченко (Національний університет харчових технологій»);

ІІІ місце – Аліна Насідка (Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького) та Ярослава Провотар (Київський національний торговельно-економічний університет).

Головним призом за І місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Туризм» став – сертифікат на подорож до Туреччини, яку переможцю подарував президент туристичної компанії «Calipso tour UA» пан Еркан Чавуш.

В якості призу за ІІ місце став сертифікат на оздоровчі процедури у СПА центрі готелю «Hilton Kyiv».  Круїзна компанія «INFLOT» надала фірмові рюкзаки, для зручних подорожей, а компанія «Країна Юа» –  подарункові сертифікати  на подорож до мальовничих куточків України.

Від  Департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України переможцям подарували  скретч-карти світу, а також дизайнерські  туристичні календарі.

У рамках олімпіади учасники відвідали захоплюючий майстер-клас команди готелю «Hilton Kyiv» на чолі з Анною Мєдвєдєвою, а члени журі познайомились  із оригінальними аюрведичними стравами, які презентували на майстер – класі викладачі і студенти кафедри технології ресторанної та аюрведичної продукції. Чудовим продовженням програми стала екскурсія  по Андріївському узвозу  від доцента кафедри туристичного та готельного бізнесу Тетяни Сокол.

Вітаємо переможців та бажаємо в майбутньому успішних сходинок у професійній кар’єрі.

Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×