Переможців студентської олімпіади зі спеціальності «Туризм» нагородили поїздкою до Туреччини

 

У Національному університеті харчових технологій на високому організаційному та представницькому рівні відбувся ІІ етап  Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Туризм». Інформаційно – методичну допомогу  у проведенні змагання здійснював Інститут модернізації змісту освіти.

За перемогу змагалися 105 учасників із 47 закладів вищої освіти, що готують фахівців для туристичної сфери.  Студентів привітали   проректор  із науково  – педагогічної та виховної роботи Лариса  Арсеньєва, декан факультету готельно – ресторанного та туристичного бізнесу Віктор Доценко, завідувач кафедри туристичного та готельного бізнесу Дарія Басюк, директор департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Віталіна Мартиновська, а також  Сергій Прядко, директор круїзної компанії «INFLOT –  Україна», Анна Медвєдєва, директор управління по роботі з  персоналом готелю Hilton Kyiv, Єркан Чавуш, генеральний директор  туристичного оператора  «Calypso  tour.  ua».

Олімпіада проводилася для  2-х груп учасників: студентів, підготовка яких  здійснюється за освітньо-професійними програмами першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.  Майбутні фахівці туристичної галузі демонстрували фаховому журі , до складу якого увійшли провідні вчені та керівники туристичних підприємств України, рівень своєї теоретичної та практичної підготовки.

Знання учасників змагання були гідно оцінені. На підставі рішення журі переможцями олімпіади стали:

серед студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти:

І місце – Анна Арутюнян ( Національний університет харчових технологій);

ІІ місце – Надія Проскурова (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича) та Христина Шкафаровська (Тернопільський національний економічний університет);

ІІІ місце – Зоряна Заяць (Національний університет водного господарства та природокористування); Олександра Малачли (Одеський національний економічний університет) та  Сергій Петренко (Черкаський державний технологічний університет);

серед студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти:

І місце – Євген Полозенко (Харківський торговельно-економічний інститут КНТЕУ);

ІІ місце – Галина Петько (Національний університет «Львівська політехніка») та Ганна Колісниченко (Національний університет харчових технологій»);

ІІІ місце – Аліна Насідка (Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького) та Ярослава Провотар (Київський національний торговельно-економічний університет).

Головним призом за І місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Туризм» став – сертифікат на подорож до Туреччини, яку переможцю подарував президент туристичної компанії «Calipso tour UA» пан Еркан Чавуш.

В якості призу за ІІ місце став сертифікат на оздоровчі процедури у СПА центрі готелю «Hilton Kyiv».  Круїзна компанія «INFLOT» надала фірмові рюкзаки, для зручних подорожей, а компанія «Країна Юа» –  подарункові сертифікати  на подорож до мальовничих куточків України.

Від  Департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України переможцям подарували  скретч-карти світу, а також дизайнерські  туристичні календарі.

У рамках олімпіади учасники відвідали захоплюючий майстер-клас команди готелю «Hilton Kyiv» на чолі з Анною Мєдвєдєвою, а члени журі познайомились  із оригінальними аюрведичними стравами, які презентували на майстер – класі викладачі і студенти кафедри технології ресторанної та аюрведичної продукції. Чудовим продовженням програми стала екскурсія  по Андріївському узвозу  від доцента кафедри туристичного та готельного бізнесу Тетяни Сокол.

Вітаємо переможців та бажаємо в майбутньому успішних сходинок у професійній кар’єрі.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×