Експертний розгляд та обговорення видатних досягнень у галузі освіти колективів, висунутих на здобуття Державної премії України в галузі освіти 2018 року в номінації “Наукові досягнення в галузі освіти”

 

17 травня 2018 р. о 13.30 у конференц-залі Харківського національного медичного університету за адресою: м. Харків, проспект Науки, 4, відбудеться експертний розгляд та обговорення видатних досягнень у галузі освіти колективу, висунутого Національною медичною академією післядипломної освіти імені П. Л. Шупика на здобуття Державної премії України в галузі освіти 2018 року в номінації «Наукові досягнення в галузі освіти» за роботу «Реформування військово-медичної освіти України: теоретико-методологічне обґрунтування і практичне впровадження системи підготовки медичних фахівців для сил оборони та медицини катастроф».

 

23 травня 2018 р. о 14.00 у залі засідань ученої ради Харківського національного педагогічного університету імені Григорія Сковороди за адресою: м. Харків, вул. Алчевських, 29, ауд.203, відбудеться експертний розгляд та обговорення видатних досягнень у галузі освіти колективу, висунутого Харківським гуманітарним університетом «Народна українська академія» на здобуття Державної премії України в галузі освіти 2018 року в номінації «Наукові досягнення в галузі освіти» за роботу «Історія освіти Харківщини в особах».

 

29 травня 2018 р. о 14.00 у залі засідань Інституту проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України за адресою: м. Київ, вул. Євгена Коновальця, 18-д, відбудеться експертний розгляд та обговорення видатних досягнень у галузі освіти колективу, висунутого Національною академією керівних кадрів культури і мистецтв на здобуття Державної премії України в галузі освіти 2018 року в номінації «Наукові досягнення в галузі освіти» за комплекс робіт «Теоретико-методологічна розробка та практичне впровадження ефективних технологій навчання і виховання фахівців культурно-мистецької сфери».

 

30 травня 2018 р. о 14.00 у залі засідань ученої ради Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 53, відбудеться експертний розгляд та обговорення видатних досягнень у галузі освіти колективу, висунутого Переяслав-Хмельницьким державним педагогічним університетом імені Григорія Сковороди на здобуття Державної премії України в галузі освіти 2018 року в номінації «Наукові досягнення в галузі освіти» за цикл наукових праць «Наукові та освітні засади цивілізаційного пізнання України»

 

31 травня 2018 р. о 14.30 у навчальному корпусі факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: м. Київ, проспект Глушкова, 4-г, ауд. 42, відбудеться експертний розгляд та обговорення видатних досягнень у галузі освіти колективу, висунутого Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на здобуття Державної премії України в галузі освіти 2018 року в номінації «Наукові досягнення в галузі освіти» за «Науково-освітній комплекс «Тлумачний словник з прикладної фізики».

 

Спеціалізована секція з наукових досягнень в галузі освіти

Комітету з Державної премії України в галузі освіти

Контактна особа: Куліш Тетяна Іванівна 481 38 70

Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×