Експертний розгляд та обговорення видатних досягнень у галузі освіти колективів, висунутих на здобуття Державної премії України в галузі освіти 2018 року в номінації “Наукові досягнення в галузі освіти”

 

17 травня 2018 р. о 13.30 у конференц-залі Харківського національного медичного університету за адресою: м. Харків, проспект Науки, 4, відбудеться експертний розгляд та обговорення видатних досягнень у галузі освіти колективу, висунутого Національною медичною академією післядипломної освіти імені П. Л. Шупика на здобуття Державної премії України в галузі освіти 2018 року в номінації «Наукові досягнення в галузі освіти» за роботу «Реформування військово-медичної освіти України: теоретико-методологічне обґрунтування і практичне впровадження системи підготовки медичних фахівців для сил оборони та медицини катастроф».

 

23 травня 2018 р. о 14.00 у залі засідань ученої ради Харківського національного педагогічного університету імені Григорія Сковороди за адресою: м. Харків, вул. Алчевських, 29, ауд.203, відбудеться експертний розгляд та обговорення видатних досягнень у галузі освіти колективу, висунутого Харківським гуманітарним університетом «Народна українська академія» на здобуття Державної премії України в галузі освіти 2018 року в номінації «Наукові досягнення в галузі освіти» за роботу «Історія освіти Харківщини в особах».

 

29 травня 2018 р. о 14.00 у залі засідань Інституту проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України за адресою: м. Київ, вул. Євгена Коновальця, 18-д, відбудеться експертний розгляд та обговорення видатних досягнень у галузі освіти колективу, висунутого Національною академією керівних кадрів культури і мистецтв на здобуття Державної премії України в галузі освіти 2018 року в номінації «Наукові досягнення в галузі освіти» за комплекс робіт «Теоретико-методологічна розробка та практичне впровадження ефективних технологій навчання і виховання фахівців культурно-мистецької сфери».

 

30 травня 2018 р. о 14.00 у залі засідань ученої ради Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 53, відбудеться експертний розгляд та обговорення видатних досягнень у галузі освіти колективу, висунутого Переяслав-Хмельницьким державним педагогічним університетом імені Григорія Сковороди на здобуття Державної премії України в галузі освіти 2018 року в номінації «Наукові досягнення в галузі освіти» за цикл наукових праць «Наукові та освітні засади цивілізаційного пізнання України»

 

31 травня 2018 р. о 14.30 у навчальному корпусі факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: м. Київ, проспект Глушкова, 4-г, ауд. 42, відбудеться експертний розгляд та обговорення видатних досягнень у галузі освіти колективу, висунутого Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на здобуття Державної премії України в галузі освіти 2018 року в номінації «Наукові досягнення в галузі освіти» за «Науково-освітній комплекс «Тлумачний словник з прикладної фізики».

 

Спеціалізована секція з наукових досягнень в галузі освіти

Комітету з Державної премії України в галузі освіти

Контактна особа: Куліш Тетяна Іванівна 481 38 70

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×