Конкурс «Юний податківець – 2018» серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. міста Києва

 

ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та столична Рада директорів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів, виступили координаторами міського конкурсу фахової майстерності «Юний податківець – 2018».

Змагання, до якого долучилися 13 закладів освіти міста Києва, де навчаються майбутні молодші спеціалісти в галузі економіки, відбувалося на базі коледжу комп’ютерних технологій та економіки НАУ. Його організатори й натхненники глибоко переконані, що конкурси фахової майстерності в галузі «Економіка» відкривають нові можливості й перспективи для кращого працевлаштування, а підготовка до них спонукає учасників підвищувати свій рівень кваліфікації. Участь у змаганні  – це також шанс заявити про себе як творчу особистість.

Завдання конкурсу включали презентації особистих проектів із різної тематики щодо податкової сфери («Новітні комунальні платежі», «Порушення правил дорожнього руху» тощо) та вирішення економічних задач.

Журі конкурсу відзначило високий рівень підготовки всіх учасників, проте перемогли найсильніші.

Так, І місце посіла Анастасія Прокопенко (Київський коледж легкої промисловості) – вона набрала 205 балів;

ІІ місце здобула Любов Єфімова (202 бали) – представниця Київського коледжу будівництва, архітектури та дизайну;

ІІІ місце зайняв Владислав Шиндер (193 бали)  – студент Економічного коледжу КНЕУ.

Переможців конкурсу нагороджено грамотами, а також всі учасники отримали подарунки від компанії «Інтелект сервіс» та газети «Все про бухгалтерський облік».

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×