Відбулася всеукраїнська науково-практична конференція «Соціально-педагогічні засади формування громадянської відповідальності у студентів»

 

Днями на базі Політехнічного технікуму Конотопського інституту Сумського державного університету відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціально-педагогічні засади формування громадянської відповідальності у студентів».

Учасників конференції привітали Гребеник Т. В., директор Політехнічного технікуму та  Беспала О. В., начальник відділу освіти Конотопської міської ради.  Від імені заступника директора ДНУ «Інститут модернізації освіти» К. М. Левківського слова привітання передала Буянова Г. В., завідувач сектору освіти в галузях гуманітарно-педагогічних наук та інженерії.

У заході взяли участь науковці, заступники директорів з виховної роботи, викладачі вищих навчальних закладів, які  протягом двох днів розглядали питання щодо анізації управління процесом громадянського виховання студентів закладів вищої освіти та розвитку соціальної ініціативи студентської молоді. Звернули увагу на профілактику асоціальної поведінки студентів та формування у них відповідального ставлення до свого здоров’я. Наголосили на

ролі студентських громадських організацій у формуванні громадянських цінностей у молоді та формування у студентів моральних компетенцій як основи розвитку та реалізації соціально відповідального підприємництва тощо.

За результатами конференції видано збірник доповідей та методичних матеріалів для використання в позааудиторній роботі «Соціально-педагогічні засади формування громадянської відповідальності у студентів» (за загальною редакцією Г. В. Буянової, Л. В. Корецької, О. А. Удалової, Т. В. Волосюк).

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×