Науковці обговорили проблему професійного розвитку фахівців у системі освіти дорослих

 

В Інституті модернізації змісту освіти відбулася IІІ-а Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Професійний розвиток фахівців у системі освіти дорослих: історія, теорія, технології».

Ініціатором її проведення виступила кафедра філософії і освіти дорослих Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ «Університету менеджменту освіти». Тематичний партнер – кафедра публічного управління та менеджменту освіти ЦІППО ДВНЗ «Університет менеджменту освіти». Захід транслювався на YouTube каналі Віртуальної кафедри андрагогіки і наразі має понад 1500 перепостів у соціальних мережах.

У роботі Інтернет-конференції взяли участь 340 представників різних навчальних закладів і установ України, було подано 224 заявки, надіслано 146 тез, відеодоповідей, відео-скрайбінгів.

Обговорення актуальних питань за тематичними напрямами Е-конференції проводилось на десяти секціях в інтернет-офлайн форматі та в постерному режимі. Форми участі в заході були такі: виступи, доповіді (у відеофайлах), презентації або стендові доповіді, статті, тези матеріалів конференцій. Упродовж місяця матеріали конференції розміщувались на сайті Віртуальної кафедри андрагогіки (https://ppo.mk.ua. Розділ Конференція) за тематичними напрямами з подальшим обговоренням.

Модераторували захід Вікторія Сидоренко, завідувач кафедри філософії і освіти дорослих ЦІППО ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», доктор педагогічних наук, та Олексій Самойленко, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри філософії і освіти дорослих ЦІППО ДВНЗ «Університет менеджменту освіти».

Марина Ілляхова презентувала відеоролик «Нова українська школа: виклики для професійного розвитку педагогічних працівників» (режим доступу: https://www.youtube.com/watch?v=yhPNfWT7eIc&feature=youtu.be.) Тетяна Лозова, методист  із міста Роздільне Одеської області, прочитала авторський вірш про Нову українську школу.

На пленарному засіданні науковці виступили з цікавими доповідями. З ними (у відео файлах), а також виступами, стендовими доповідями, статтями, тезами матеріалів учасників Інтернет-конференції за тематичними напрямами, резолюцією можна ознайомитися на сайті Віртуальної кафедри андрагогіки (https://ppo.mk.ua. Розділ Конференція).

За результатами Інтернет-конференції заплановано публікацію тез наукових доповідей в Е-збірнику матеріалів «Професійний розвиток фахівців у системі освіти дорослих: історія, теорія, технології».

До Інтернет-конференції вийшов спеціальний випуск журналу «Методист» (№3 (75) із вкладкою «Топ-тема: «Про актуальне в методичній діяльності: думки і поради експертів».

Обрана тема науково-практичної Інтернет-конференції послугувала плідним підґрунтям для обміну думками із зазначеної проблематики.

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×