Брифінг з нагоди Всесвітнього дня охорони праці

 

26 квітня 2018 року на відзначення Всесвітнього Дня охорони праці за рекомендацією Міжнародної організації праці проведено брифінг за тематикою «Захищене і здорове покоління».

У заході взяли  участь голова Держпраці України Роман Чернега, голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, виконавчий Віце-Президент Конфедерації роботодавців України, представники Міжнародної організації праці та інші посадові особи, що опікуються проблемами охорони праці серед молоді.

Від Міністерства освіти і науки України у заході взяла участь завідувач сектору з охорони праці та безпеки життєдіяльності відділу адміністративної роботи Інституту модернізації змісту освіти Наталія Дуброва.

Учасники брифінгу домовились про організацію взаємодії у напрямку зниження травматизму, посилення профілактичної  роботи, спрямованої на поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища. Це сприятиме  зниженню ризиків виникнення нещасних випадків на робочому місці.

Міністерство соціальної політики підготувало проект Концепції системи управління охороною праці, яка впроваджує імплементацію директив ЄС з питань безпеки праці.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×