Всеукраїнський науково-практичний семінар: «Використання мультимедійного контенту в освітньому процесі закладів професійної (професійно-технічної) освіти»

 

Відділом цифрової освіти та ІКТ за підтримки Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області на базі  державного навчального закладу «Львівське вище професійне училище інформаційно-комп’ютерних технологій» проведено Всеукраїнський науково-практичний семінар «Використання мультимедійного контенту в освітньому процесі закладів професійної (професійно-технічної) освіти». Організатори заходу ставили за мету підвищити рівень інформаційно-цифрової компетентності педагогічних, науково-педагогічних і наукових працівників, запрошених на семінар. До участі в ньому долучилися представники Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Гостей привітали Ігор Гайдук,заступник директора Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, Володимир Бобко, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області ,та Іван Парійчук, директор Львівського вищого професійного училища інформаційно-комп’ютерних технологій.

Наталія Перегуда, завідувач сектору цифрових технологій в освіті ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти», розповідала про сучасні проблеми запровадження медіатехнологій в освітній процес: якісні чинники їх позитивного впливу та негативні фактори впливу мультимедійних засобів на педагогічну діяльність.

Андрій Литвин,завідувач кафедри практичної психології та педагогіки Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, доктор педагогічних наук, професор, закцентував увагу на перспективних аспектах інформатизації навчальних закладів професійної освіти.

Досвідом упровадження в освітній процес ІК-технологій поділилися з колегами викладачі закладів професійної (професійно-технічної) освіти та методисти з інших областей України.

 Жвавий інтерес учасників заходу викликали панельна дискусія з теми «ІК- технології в освіті як ефективний елемент удосконалення  освітнього процесу», модератором якої виступила Наталія Рибак, заступник директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області.

Крім того, для учасників семінару Ольгою Митлович, майстром виробничого навчання Львівського вищого професійного училища інформаційно-комп’ютерних технологій, було проведено тренінг«Office 365 Education: безмежні можливості навчання».

У підсумку заходу гості мали можливість ознайомитись із матеріально-технічною та навчально-методичною базою Львівського вищого професійного училища інформаційно-комп’ютерних технологій, роботою навчально-виробничих дільниць «Оперативна поліграфія» і «Ремонт та обслуговування комп’ютерної техніки», побачити зразки друкованої продукції, створеної учнями закладу.

Усі присутні отримали Сертифікат учасника Всеукраїнського науково-практичного семінару«Використання мультимедійного контенту в освітньому процесі закладів професійної (професійно-технічної) освіти».

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×