На Волині відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада серед знавців основ охорони праці

 

У Луцькому національному технічному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Основи охорони праці». Волинський край гостинно зустрічав студентів із тридцяти дев’яти вищих навчальних закладів. Цьогоріч помірятися знаннями, виборюючи почесні звання переможців і призерів, до Луцька приїхали 103 учасники майже з усіх регіонів України.

«Творчої наснаги, натхнення й перемоги побажали студентам Петро Савчук, ректор Луцького національного технічного університету, голова оргкомітету олімпіади, доктор технічних наук, професор, Ростислав Стасько, начальник управління Держпраці у Волинській області.

 Олег Третьяков, голова журі, доктор технічних наук, професор кафедри водопостачання, водовідведення та очищення вод Харківського національного університету міського господарства, ознайомив часників змагання з правилами його проведення.

До складу журі увійшли провідні науково-педагогічні працівники освітніх закладів вищої освіти та наукових установ»,- розповіла про перебіг змагання  Олена Дашковська, член журі олімпіади, старший науковий співробітник Інституту модернізації змісту освіти, який здійснює загальне організаційно-методичне забезпечення Всеукраїнських студентських олімпіад.

Усі учасники були поділені на шість груп відповідно до профілю ВНЗ, а сам захід організовано у два тури. У теоретичному блоці студенти перевіряли свої знання з основ охорони праці за допомогою комп’ютерного тестування. У практичному турі студентство змагалося у вправності вирішувати задачі та кросворди.

За рішення професійного журі перше місце здобули, продемонструвавши найкращі знання з дисципліни «Основи охорони праці», такі студенти:

Барановська Альона, Луцький національний технічний університет;

Косточка Вікторія , Національний університет «Львівська політехніка»;

Турченяк Роман , Львівський національний аграрний університет;

Мусієнко Володимир, Харківський національний автомобільно-дорожній університет;

Коваленко Марина, Національний медичний університет імені О.О.Богомольця;

Великород Дарина, Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана.

Студентська олімпіада на Волині запам’ятається її учасникам ще й  надзвичайно цікавою культурною програмою, організованою кафедрою туризму та цивільної безпеки Луцького НТУ. Гості заходу захоплено подорожували історичними місцями Луцька та його околиць, оглянули унікальну експозицію Музею ікони, який представляє самобутню регіональну школу волинського іконопису, відвідали Жидичинський Свято-Миколаївський монастир, мали можливість взяти участь у майстер-класі від волинських медоварів.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×