Стартував ХІV Всеукраїнський турнір юних журналістів

 

У Сумській гімназії №1 гостинно зустріли учасників ХІV Всеукраїнського турніру юних журналістів. Змагання зібрало 25 команд старшокласників із Харківської, Волинської, Донецької, Луганської, Житомирської, Полтавської, Хмельницької, Миколаївської та Сумської областей. Чотири дні юні журналісти демонструватимуть свої творчі здібності під пильним оком професійного журі. Молодь, яка планує стати на варті «четвертої влади», усвідомлює, що висвітлення подій, що відбуваються в Україні, може не сьогодні-завтра стати їхнім безпосереднім завданням. Тому турнір для неї – це своєрідний трамплін, де є унікальна можливість позмагатися та проявити себе.

«Журналістика – це важлива, складна, цікава й непередбачувана професія», – наголосила, вітаючи учасників турніру, Вікторія Гробова,  директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Успіхів у змаганні, наполегливості й відповідальності на обраному шляху побажали юним журналістам Людмила Черкаська, завідувачка сектору Інституту модернізації змісту освіти, та Олександр Бутко, голова журі, заслужений журналіст України.

До складу журі турніру запрошено відомих і досвідчених журналістів, а також вчорашніх турнірівців, які  сьогодні вже студенти й кореспонденти відомих ЗМІ.

Зауважимо, що Сумська гімназія №1 на чолі з директором Катериною Бондарєвою не вперше приймає турнір юних журналістів. Завдяки зусиллям господарів на змаганні завжди панує надзвичайно позитивна атмосфера. Про гарний настрій гостей міста дбають тутешні юні таланти – вихованці Сумського палацу дітей та юнацтва.

Урочистості з нагоди відкриття ТЮЖ завершилися жеребкування  команд.Одночасно з командними змаганнями буде проходити й творчий конкурс, під час якого варто буде продемонструвати практичні навички журналістики.

Учасники готові до цікавої боротьби, упевнені у своїх силах і бажають суперникам чесного й справедливого змагання.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×