«Марафон STEM-уроків – 2018» крокує Україною

 

«Марафон STEM-уроків – 2018», організований відділом STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», крокує закладами освіти України.

19 квітня до нього активно долучилася педагогічна громадськість Житомирської області – на базі НВК «Школа-гімназія-ліцей» № 10 міста Бердичева відбувся  фестиваль «STEAM- весна – 2018».

Учасники заходу взяли участь в аукціоні стартапів «Пробудження ідеї», вернісажі успішних STEAM – особистостей, природничо-математичному STEAM- квесті, конкурсі логотипів та слоганів, «STEAM- освітня весна», тощо. Нестандартні підходи до навчання, прагнення до впровадження сучасних форм та методів роботи, інтерес до інновацій, бажання ділитися досвідом об’єднує креативних педагогів, учасників події. Батьки учнів навчально-виховного комплексу виявили зацікавленість у проведенні таких годин STEAM- просвіти як «Майбутнє за STEAM-професіями»

Із інформацією про стан розвитку та напрями STEM-освіти в Україні виступила Булавська Л.Г, методист відділу STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», яка вручила присутнім сертифікати учасників фестивалю.

Докладніше з матеріалами фестивалю «STEAM- весна – 2018» можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1oLclYDYtz6IihQD0F6NRGmqssvFPO7EV?usp=sharing

Довідково

Всеукраїнський фестиваль «STEM-весна-2018» – комплекс заходів, які проводяться ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» (відділ STEM-освіти) спільно з партнерами у березні-травні 2018 року (наказ ДНУ ІМЗО від 02.02.2018 № 7)

з метою створення в Україні умов щодо збалансованого гармонійного формування науково-орієнтованої освіти, ознайомлення педагогічної громадськості з інноваційними освітніми технологіями, необхідними для реалізації концептуальних засад Нової української школи, популяризації інженерно-технічних професій серед учнівської молоді. ІІІ Всеукраїнський фестиваль «STEM-освіта -2018» пройде 21 квітня в містах: Київ, Одеса, Запоріжжя, Чернігів, Суми, Миколаїв, Кропивницький. Докладніше на сторінці https://www.facebook.com/UkrainianSTEMfestival/

Захід «Марафон STEM-уроків» – це комплекс заходів (круглі столи, тренінги, майстер-класи, воркшопи, наукові пікніки, панельні дискусії, презентації тощо), які проводиться з метою ознайомлення педагогів із інноваційними технологіями, необхідними для реалізації концептуальних засад Нової української школи. Під час заходів Марафону в областях педагоги презентують кращий STEM-досвід.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×