«Марафон STEM-уроків – 2018» крокує Україною

 

«Марафон STEM-уроків – 2018», організований відділом STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», крокує закладами освіти України.

19 квітня до нього активно долучилася педагогічна громадськість Житомирської області – на базі НВК «Школа-гімназія-ліцей» № 10 міста Бердичева відбувся  фестиваль «STEAM- весна – 2018».

Учасники заходу взяли участь в аукціоні стартапів «Пробудження ідеї», вернісажі успішних STEAM – особистостей, природничо-математичному STEAM- квесті, конкурсі логотипів та слоганів, «STEAM- освітня весна», тощо. Нестандартні підходи до навчання, прагнення до впровадження сучасних форм та методів роботи, інтерес до інновацій, бажання ділитися досвідом об’єднує креативних педагогів, учасників події. Батьки учнів навчально-виховного комплексу виявили зацікавленість у проведенні таких годин STEAM- просвіти як «Майбутнє за STEAM-професіями»

Із інформацією про стан розвитку та напрями STEM-освіти в Україні виступила Булавська Л.Г, методист відділу STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», яка вручила присутнім сертифікати учасників фестивалю.

Докладніше з матеріалами фестивалю «STEAM- весна – 2018» можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1oLclYDYtz6IihQD0F6NRGmqssvFPO7EV?usp=sharing

Довідково

Всеукраїнський фестиваль «STEM-весна-2018» – комплекс заходів, які проводяться ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» (відділ STEM-освіти) спільно з партнерами у березні-травні 2018 року (наказ ДНУ ІМЗО від 02.02.2018 № 7)

з метою створення в Україні умов щодо збалансованого гармонійного формування науково-орієнтованої освіти, ознайомлення педагогічної громадськості з інноваційними освітніми технологіями, необхідними для реалізації концептуальних засад Нової української школи, популяризації інженерно-технічних професій серед учнівської молоді. ІІІ Всеукраїнський фестиваль «STEM-освіта -2018» пройде 21 квітня в містах: Київ, Одеса, Запоріжжя, Чернігів, Суми, Миколаїв, Кропивницький. Докладніше на сторінці https://www.facebook.com/UkrainianSTEMfestival/

Захід «Марафон STEM-уроків» – це комплекс заходів (круглі столи, тренінги, майстер-класи, воркшопи, наукові пікніки, панельні дискусії, презентації тощо), які проводиться з метою ознайомлення педагогів із інноваційними технологіями, необхідними для реалізації концептуальних засад Нової української школи. Під час заходів Марафону в областях педагоги презентують кращий STEM-досвід.

Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×