Стратегічна сесія з питань розвитку інклюзивної освіти в Україні

 

18 квітня 2018 року в Києві відбулася Стратегічна сесія з питань розвитку інклюзивної освіти в Україні. У заході взяли участь та виступили Павло Хобзей, перший заступник Міністра освіти і науки України, та Марина Порошенко, голова Українського культурного фонду «Відродження», яка підкреслила важливу роль інклюзивно-ресурсних центрів.

Ольга Флярковська, начальник відділу психологічного супроводу та соціально-педагогічної роботи Інституту модернізації змісту освіти, й Неля Гончарова, завідувачка сектору відділу, наголосили на актуалізації проблем інклюзивної освіти в період реформування освітньої галузі в цілому.

Учасники  сесії напрацювали проект стратегічного плану розвитку інклюзивної освіти, який має стати платформою для внутрішньої та міжнародної консолідації зусиль всіх зацікавлених сторін із підтримки  розвитку освітньої сфери.

Фахівці в групах обговорили управлінські, організаційні та комунікаційні питання (в т. ч. міжвідомчі) з окреслення стратегічних кроків у секторальних напрямах.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×