Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни “Статистика”

 

У Національній академії статистики, обліку та аудиту відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Статистика».  Це творче змагання з дисципліни циклу соціально-економічної та природничо-технічної підготовки студентів вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації, які вивчають цю дисципліну в поточному році або закінчили її вивчати у минулі роки. Цьогоріч його учасниками стали 47 студентів із 22 закладів вищої освіти з Вінницької, Київської, Харківської, Дніпровської, Житомирської, Запорізької, Кіровоградської, Львівської,  Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Хмельницької та Чернігівської областей.

До складу журі олімпіади увійшли провідні науково-педагогічні працівники освітніх закладів вищої освіти та наукових установ, в тому числі й Інституту модернізації змісту освіти, який здійснює загальне організаційно-методичне забезпечення Всеукраїнських студентських олімпіад.

Найкращі знання під час виконання письмових завдань показали, а відтак стали переможцями:  Дмитро Бабенко (Київський національний університет імені Тараса Шевченка) – у нього заслужене перше місце; Карина Логвін (Національна академія статистики, обліку та аудиту), Єгор Давиденко (ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана») – вони показали другий результат; Олена Ткаченко (Сумський державний університет), Артем Вертійко (Чернігівський національний технологічний університет) та Юрій Гуртовий  (Дніпровський національний університет ім. О. Гончара) – розділили поміж себе почесне третє місце.

Після завершення змагання для його учасників організували цікаве дозвілля.

Проведення Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Статистика” , на думку її організаторів та журі, об’єднує й мобілізує молодь із усіх куточків України, з багатьох закладів вищої освіти  з різним професійним спрямуванням. До того ж, підготовка до олімпіади формує високий професійний та інтелектуальний рівень студентів, надихає їх до самоорганізації, самореалізації, підвищує загальну статистичну освіченість молоді, сприяє зростанню числа зацікавлених статистикою і надає новий імпульс  розвитку студентської науки.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×