Названо переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу  студентських наукових робіт  з «Теорії та історії держави і права; історії політичних і правових учень; філософії права»

 

У березні-квітні 2018 року в багатьох вищих закладах освіти України розпочалось проведення підсумкових науково-практичних конференцій ІІ туру Всеукраїнського конкурсу  студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей.

Днями в Національному авіаційному університеті відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу  студентських наукових робіт з «Теорії та історії держави і права; історії політичних і правових учень; філософії права». В залі вченої ради вишу зібралася студентська наукова еліта з різних регіонів України та закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку правників. Їх щиро привітали Володимир Харченко, голова оргкомітету конкурсу, проректор з наукової роботи Національного авіаційного університету, доктор технічних наук, професор; Олександр Хименко, заступник начальника Управління – начальник відділу представництва інтересів держави у судах України Головного територіального управління юстиції у м. Київ; Наталія Михайленко, методист вищої категорії відділу модернізації змісту вищої освіти Інституту модернізації змісту освіти.

Всі учасники конференції доклали максимум зусиль, щоб  гідно  продемонструвати не тільки свою здатність до наукового пошуку, а й вміння на належному рівні презентувати результати власного дослідження.

У напруженій боротьбі перемогу здобули та нагороджені:

дипломом І ступеня:

Недогибченко Наталія (Національний авіаційний університет);

Глянько Ольга (Інститут кримінально-виконавчої служби);

дипломом ІІ ступеня:

Чеченко Катерина (Запорізький національний університет);

Романюк Іван (Тернопільський національний економічний університет);

Фуріна Анастасія (Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ);

Грицай Діана (Львівський національний університет імені Івана Франка);

дипломом ІІІ ступеня:

Спасібухов Нікіта (ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»);

Вершигора Наталія (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини);

Рагуліна Юлія (Сумський державний університет);

Петрунько Діана (Одеський державний університет внутрішніх справ);

Коковін Олег (Національний авіаційний університет).

Дипломи переможцям, подяки їх науковим керівникам та сертифікати учасникам урочисто вручено на підсумковому засіданні конкурсу головою галузевої конкурсної комісії, директором Навчально-наукового юридичного інституту НАУ, доктором юридичних наук Іриною Сопілко та заступником голови галузевої конкурсної комісії, доктором юридичних наук, професором Ростиславом Калюжним.

Проведення наукових студентських заходів такого рівня ще раз доводить, що тільки взаємодія освіти і науки забезпечить якісну підготовку конкурентоздатного фахівця у сфері права, готового швидко реагувати на виклики сучасного глобалізованого світу.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×