Учасники олімпіади з інформатики тестували сучасне комп‘ютерне обладнання

 

Миколаїв по-весняному гостинно зустрів 129 учасників ІV етапу ХХХІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. Найкращі юні програмісти серед учнів 9-11 класів представляють 25 регіонів України та Український фізико-математичний ліцей.

Вперше в історії олімпіадного руху в Україні до складу журі змагання всеукраїнського ґатунку запрошено не лише найдосвідченіших інформатиків країни, але й студентів – колишніх учасників аналогічних учнівських олімпіад, в тому числі призерів Міжнародних олімпіад з інформатики. Отож знання юних програмістів оцінюватиме наймолодше за своїм середнім віком журі з-поміж усіх всеукраїнських учнівських змагань.

Організаторами ІV етап ХХХІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики є Міністерство освіти і науки України, департамент  освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації та Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Організаційно-методичне забезпечення здійснює ДНУ”Інститут модернізації змісту освіти”.

Вже на старті олімпіади на її учасників чекав приємний сюрприз: учні взяли участь в інтерактивних заходах із використанням технологічних новинок, а також отримали унікальну можливість протестувати сучасне комп’ютерне обладнання для виконання найпростіших пробних завдань.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×