Учасники олімпіади показали високий рівень знань із німецької та французької мов

 

 

У Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбулося урочисте свято закриття ХХХVІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької та французької мов. Фінальні випробування тривали 5 днів і дали їх учасникам унікальну можливість відчути єдність всіх областей країни в царині педагогіки, обмінятись ідеями, знайти однодумців із 24 регіонів України та міста Києва. 209 учнів, які брали участь у конкурсних перегонах, активно співпрацювали та показали високий рівень оволодіння знаннями з іноземних мов.

Роботи учасників олімпіади оцінювали журі з науковців та вчителів провідних вищих та загальноосвітніх навчальних закладів України, представників Гете-Інституту в Україні та посольства Франції в Україні.

Учасники, які посіли перші місця в олімпіаді,  відзначені поїздками до Франції та Німеччини. Це подарунок посольства Франції в Україні та Гете-Інституту в Україні.

«Учасників-фіналістів конкурсу, членів журі, представників обласної державної адміністрації, міської ради та гостей привітали Любомира Мандзій, директор департаменту освіти, науки та молоді Львівської облдержадміністрації; голова  журі олімпіади з німецької мови Алла Паславська, завідувач кафедри міжкультурної комунікації та перекладу ЛНУ імені Івана Франка, доктор філологічних наук, професор; Валентина Гладка, доцент кафедри романської філології та перекладу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, кандидат філологічних наук, голова журі олімпіади з французької мови. Вони засвідчили, що учасники продемонстрували високі знання з німецької та французької мов,  подякували наставникам за високу підготовку учнів, за жагу до знань і цілеспрямованість, побажали дітям творчого натхнення, наполегливості на шляху до поставленої мети та майбутніх перемог»,- розповіла про урочистості Марія Шопулко, завідувач сектору Інституту модернізації змісту освіти, заступник голови оргкомітету олімпіади.

Після змагань юні філологи-інтелектуали відвідали Львівський національний університет імені Івана Франка, а також здійснили незабутню мандрівку стародавнім містом Лева.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×