У Закарпатті підбили підсумки IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

 

Упродовж п’яти днів сонячне Закарпаття радо приймало на своїх теренах юних знавців економічних наук. Майбутня еліта країни  у напруженому інтелектуальному турнірі змагалась за перемогу в IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки, що проходила у два тури.

Найсильніших учасників визначало  висококваліфіковане журі із провідних науковців і учителів-методистів. Переможцями нелегкого олімпіадного марафону стали 53 учні. Дипломи першого ступеня отримали 8, другого ступеня – 16 і третього ступеня – 29 учнів.

Найкращими у командному заліку олімпіади стали черкащани. Перехідний кубок їм передали їх ровесники з Харківської області.

Ганна Сопкова, директор департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації, підбиваючи підсумки олімпіади, побажала всім учасникам впевненості, наполегливості, інноваційних та креативних ідей у майбутньому.

Надія Гражевська, голова журі, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор економічних наук, наголосила, що велике свято учнівських знань завершилося, але попереду в талановитої молоді – чудові перспективи, головна з яких – будувати нову, багату й процвітаючу Україну.

Юні інтелектуали впродовж цих днів не лише змагалися. Вони відвідали історичні місця, поринули в минуле Закарпаття та його легендарних постатей, почули цікаві розповіді знаних науковців краю та знайшли нових друзів.

Хвилюючим моментом урочистого закриття у залі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «Падіюн» була передача символу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки. Свого часу його виготовили в Криму, потім  вивезли із окупованої території Луганської області. Тепер із Закарпаття він поїде на Київщину.

Дійство супроводжувалося вражаючим артистичним шоу юних закарпатських талантів, вихованців Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, які подарували присутнім неймовірні композиції та музичні номери.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×