Триває VI Всеукраїнський психологічний фестиваль «Паросток»

  

Пленарне засідання, круглий стіл, панельні дискусії, майстер-класи, тренінги та презентації – таку насичену програму запропонували організатори учасникам VІ Всеукраїнського психологічного фестивалю «Паросток». Чотири дні поспіль у Київському Палаці дітей і юнацтва психологи, соціальні педагоги, керівники, вчителі, вихователі, методисти закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, наукові працівники, аспіранти та магістранти, чиї наукові інтереси лежать у галузі практичної психології, обмінюватимуться набутим досвідом та будуть знайомитись із досягненнями психологічної науки. Захід, безперечно, сприятиме підвищенню професійної майстерності спеціалістів психологічної служби та популяризації роботи психолога в закладах освіти.

«Працівники відділу психологічного супроводу та соціально-педагогічної роботи Інституту модернізації змісту освіти Неля Гончарова та Вікторія Мельничук  взяли активну участь у пленарному засіданні «Психологічна служба у забезпеченні реформи Нової української школи» та роботі майстер-класів»,- розповіла Ольга Флярковська, начальник відділу, яка у своїй доповіді звернула увагу колег на сучасний стан та розвиток психологічної служби системи освіти в умовах реформування.

До участі у фестивалі доєдналися також Валентина Волошина, д. псх. н., доцент, завідувач кафедри теоретичної та консультативної психології Інституту психології НПУ ім. М. Драгоманова, Віра Зоц, к.псх. н., доцент, психолог середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №182 м. Київ, Сергій Богданов, магістр психології, старший викладач кафедри психології й педагогіки Київського національного університету Києво-Могилянська академія, керівник Центру психічного здоров’я та психосоціального супроводу НАУКМА.

Учасники заходу обговорили проблеми генетичної психології розвитку людини, питання зміцнення життєстійкості учнів, педагогів, батьків у процесі змін, роль психолога для вчителя в умовах Нової української школи, виклики сучасності у відображенні шкільного життя.

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×