Семінар для учителів початкових класів Сумщини

 

Днями у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка проведено ІІ науково-практичний семінар для учителів початкових класів області «Технології у реалізації Концепції Нової української школи».

Тамара Пушкарьова, к.п.н, професор, начальник відділу проектного управління Інституту модернізації змісту освіти, виступаючи перед педагогами, розповіла про нову філософію освіти, нові принципи формування її змісту, нові підходи до оцінювання результатів навчання, які пропонує Нова українська школа. Науковець наголосила, що,  відповідно до Концепції НУШ, пропонується також упроваджувати інтегроване та проектне навчання, яке сприятиме формуванню в учнів цілісного уявлення про світ.

На шляху до реалізації Концепції у загальноосвітніх навчальних закладах України І рівня можуть застосовуватися різні педагогічні технології, зокрема, гуманна педагогіка, діяльнісний підхід, проблемне навчання, проектний підхід.

Спільна робота була продуктивною і корисною для всіх учасників заходу. Інтеграція і діяльнісна технологія навчання, педагогічне проектування, створення електронних підручників та уроків учителями початкової школи на основі технології Uni Master, електронні навчальні ігри – такі питання були розглянуті педагогами і науковцями на семінарі.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×