Названо переможців Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

 

Фінальний етап ХХІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії проходив із 26 по 30 березня 2018 року на базі Чернігівського колегіуму №11, педагогічний колектив якого створив необхідні умови для роботи учасників, керівників команд, членів журі та оргкомітету. У цьому ж навчальному закладі відбулось урочисте свято з нагоди закриття змагання.

За перемогу змагались 140 школярів із 24 областей України та міста Києва. Із них 45 дітей навчається у міських загальноосвітніх навчальних закладах, 76 – відвідують навчальні заклади нового типу та 19 є школярами сільських шкіл.

Із успішним завершенням олімпіади юних істориків привітала Олена Соронович, заступник начальника Управління – начальник відділу загальної середньої та корекційної освіти Управління освіти і науки Чернігівської ОДА.

За результатами роботи журі ­­учасники олімпіадних змагань нагороджені дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів (І ступеня – 10 учнів; ІІ – 21, ІІІ – 38). Були також визначені переможці у номінаціях: «Абсолютний переможець», «За волю до перемоги», «Кращий знавець історії Чернігівщини», «Учитель-наставник абсолютного переможця IV етапу ХХІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії».

Гарний настрій учасникам свята створили кращі дитячі творчі колективи Чернігова – ансамбль бального танцю «Глорія» колегіуму № 11 і талант-студія «Viva» Чернігівського обласного палацу дітей та юнацтва.

Наприкінці врочистостей Анатолій Заліський, ректор Чернігівського ОІППО, передав символ олімпіади з історії представникові Львівської області  Роману Пастушенку, завідувачу кабінету Львівського ОІППО, адже наступна  XXIV Всеукраїнська учнівська олімпіада з історії у 2019 році відбудеться у Львові.

Дні напруженої, але цікавої роботи для учасників олімпіади проходили в поєднані з активним відпочинком у атмосфері цікавого спілкування, а також інтелектуального та культурного збагачення під час екскурсій пам’ятними місцями древнього Чернігова. Учні, керівники команд, члени журі побували на древньому Валу, ознайомилися з історією храмів ХІ – ХVІІІ століть, дізнались про видатних особистостей, чиє життя і творчість пов’язані з Чернігівщиною.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×