У Тернополі назвали кращих юних знавців географії

У Тернополі завершилась XLIII Всеукраїнська олімпіада з географії. У фінальному етапі змагались 147 учасників, 35 з яких виконували завдання за 11 клас, 38 – за 10 клас, 38 – за 9 клас і 36 – за 8 клас.

На урочистості з нагоди закриття змагання до Тернопільського вищого професійного училища №4 імені Михайла Паращука прибули представники МОН України, обласної влади, освітяни, науковці, члени журі. Вони щиро привітали учасників олімпіади, подякували її організаторам, нагородили юних географів дипломами МОН України та подарунками від численних спонсорів. Серед них – Державне агентство водних ресурсів, Інститут передових технологій, ДНВП «Картографія», інші видавництва.

Святкову програму для учасників олімпіади підготували талановиті вокалісти та  колективи Центру творчості дітей та юнацтва м. Тернопіль.

Команди-учасники відвідали Центр науки Тернополя, історико-меморіальний музей політв’язнів, переглянули виставу Тернопільського обласного академічного музично-драматичного театру та побували в кількох закладах середньої освіти обласного центру

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×