Соціальне виховання: від традиції до сучасності

 

У Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова на базі кафедри соціальної педагогіки 29 березня 2018 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Соціальне виховання: від традиції до сучасності»

Відкрив захід та привітав його учасників Віктор Андрущенко, ректор Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, член-кореспондент НПН України, доктор філологічних наук, професор.

До участі в конференції долучилися представники міністерств, відомств, Національної академії педагогічних наук України, педагогічних вишів та громадськості.

У роботі конференції взяли участь та виступили фахівці  ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Так, Ольга Флярковська, начальник відділу психологічного супроводу та соціально педагогічної роботи, доповіла про стан і розвиток психологічної служби в системі освіти. Леся Корецька, начальник відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту позашкільної освіти та виховної роботи висвітлила тему «Нова українська школа у поступі до цінностей». Вікторія Мельничук, аспірант кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Київського університету імені Бориса Грінченка, завідувач сектору соціально педагогічної роботи, звернула увагу присутніх на проблему комерційної сексуальної експлуатації дітей як аспекту міжнародного права.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×