XXIII Всеукраїнська  учнівська олімпіада з історії

 

26 березня 2018 року гостинний Чернігів зустрів учасників ІV етапу ХХІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Із Полісся і Слобожанщини, Закарпаття і Центральної України, Донбасу та Луганщини, Галичини й Поділля, Буковини і Прикарпаття приїхали 140 учасників, а разом із ними – 37 керівників команд  та  42 члени  Всеукраїнського журі.

У складі журі – найвідоміші науковці-історики українських вишів та найкращі вчителі історії, на яких покладено відповідальну місію – визначити переможців олімпіади.

Організаторами ІV етапу ХХІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії є Міністерство освіти і науки України, Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації та Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського. Організаційно-методичне забезпечення здійснює Інститут модернізації змісту освіти.

Урочисте відкриття олімпіади відбулося в Чернігівському обласному Палаці дітей та юнацтва. Зі словами привітання та побажаннями результативної роботи, набуття досвіду та яскравих перемог до учасників звернулися Романова Наталія Андріївна, заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації,  Дятлов Володимир Олександрович, заступник голови журі, перший проректор Національного університету “Чернігівський колегіум” імені Т.Г. Шевченка, доктор історичних наук, професор, та Черкаська Людмила Станіславівна, заступник голови оргкомітету, методист Інституту модернізації змісту освіти.

Урочистості завершилися святковим концертом, у якому взяли участь найкращі творчі колективи та артисти Чернігівщини.

ІV етап ХХІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії відбудеться на базі Чернігівського колегіуму № 11 Чернігівської міської ради.

Попереду в учасників олімпіади – дні напруженої, але цікавої роботи з виконання складних конкурсних завдань, цікавого спілкування, культурного збагачення під час екскурсії до Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній», інших закладів історії та культури, яких чимало у славному місті Чернігові.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×