Всеукраїнська учнівська олімпіада з біології – незабутній тиждень у Черкасах

 

XXХIХ Всеукраїнська учнівська олімпіада з біології стартувала в Черкасах. На олімпіаду завітали 154 переможці обласних олімпіад, учні закладів загальної середньої освіти з усіх куточків України.

У Центрі дитячої і юнацької творчості міста відбулися урочистості з нагоди відкриття. Виступаючі на святі представники влади та освітянської громади області  побажали школярам успіхів у змаганнях та приємних вражень від перебування у Черкасах.

Дитячі художні колективи міста привітали учасників чудовою концертною програмою.

Протягом тижня (до 31 березня включно) юні знавці біології виконуватимуть завдання теоретичного туру (тести груп А, Б, В) у навчальних класах Черкаської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів.  Також у школі організатори олімпіади забезпечили їм активний відпочинок – відвідування басейну та спортивної зали.

Практичний тур олімпіади відбудеться на базі Навчально-наукового інституту природничих наук Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Учасники демонструватимуть свої  вміння і навички у використанні  обладнання й техніки для проведення біологічних експериментів.

Програмою олімпіади передбачена екскурсія до місцевого зоопарку та автобусна поїздка до Чигирина.

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×