Хто краще знає румунську мову та літературу?

 

Відповідь на це запитання незабаром дадуть у Чернівцях, куди приїхали дванадцять учасників із Чернівецької та Закарпатської областей для участі у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з  румунської мови і літератури, яка триває  у міській гімназії № 6. З цією важливою подією в житті дітей їх привітали представники обласної і міської влади, департаменту освіти і науки, а також Генерального консульства Румунії в Чернівцях. Художні колективи обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини», Чернівецької гімназії № 6 Чернівецької міської ради,Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича  подарували олімпіадникам яскраву святкову програму.

Організаційний супровід проведення олімпіади забезпечує Департамент освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації, Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, Чернівецька філія Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

 Учасники змагання та їх наставники проживають  у гуртожитку професійно-технічного училища № 8 м. Чернівці. Окрім власне змагання для них будуть організовані цікаві екскурсії та інші пізнавальні заходи.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×