Юні знавці географії змагаються в Тернополі

 

25 березня цього року в актовій залі Тернопільського вищого професійного училища № 4 імені Михайла Паращука відбулося урочисте відкриття ІV етапу ХLІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. Для участі в змаганні, яка триватиме до 29 березня, прибуло 147 кращих юних знавців географії у складі 25 команд, а також 38 їх керівників. Оцінюватиме знання дітей та визначатиме переможців високопрофесійне журі, до складу якого запрошено 52 провідних наукових та педагогічних працівники. Організацію та проведення олімпіади забезпечують управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації та Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Свято відкриття олімпіади вдалось на славу. Передусім юних географів та їх наставників щиро привітали напутніми словами Роман Гладковський,  головний спеціаліст Міністерства освіти і науки   України, Ольга Хома, начальник управління освіти і науки Тернопільської ОДА, Олександр Петровський, директор Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, доцент, кандидат історичних наук, та голова журі Ярослав Олійник, декан Київського національного університету імені Тараса Шевченка, професор, доктор економічних наук.

Яскраву концертну програму підготували творчі колективи Центру творчості дітей та юнацтва міста Тернополя.

26 – 27 березня учасники олімпіади виконуватимуть завдання І і ІІ турів.   Наступного дня побувають на екскурсії визначними історичними місцями міста та зустрінуться зі своїми ровесниками із закладів загальної середньої освіти Тернополя.

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×