В  Одесі тривають фінальні всеукраїнські учнівські змагання серед знавців молдовської та болгарської мов і літератур

 

Організаційний супровід проведення обох олімпіад забезпечує Одеський обласний інститут удосконалення вчителів. Команди учасників  та їх керівники проживають у комунальному закладі «Одеська загальноосвітня санаторна школа-інтернат №6».

На олімпіаду з молдовської  мови та літератури прибуло 9 учасників з 5 районів Одеської області – Ізмаїльського, Ренійського, Кілійського, Саратського та Білгород-Дністровського. За перемогу в олімпіаді з болгарської мови та літератури змагаються 13 учасників, які приїхали із Запорізької, Одеської та Київської областей.

Організатори змагання подбали й про змістовний відпочинок дітей. Культурною програмою передбачено перегляд прем‘єри кінофільму, піша прогулянка старовинними вулицями Одеси, відвідини Театру музичної комедії імені М.Г.Водяного.

Відкриття олімпіад відбувалось дуже урочисто, за участі почесних гостей та дитячих творчих колективів. Інформація про ці знакові події розміщена на сайті Департаменту освіти і науки Одеської ОДА,Одеського обласного інституту удосконалення вчителів, висвітлена обласним телебаченням і радіо, в газеті «Лучаферул».

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×